MSSP-платформи для державних сервісів

Унікальний досвід зі створення платформи сервісу на базі державного замовника

next

Які питання вирішувалися

Перед нами постав достатньо амбітний та складний проєкт, а саме – побудова інфраструктури для замовника, який хотів стати MSSP-провайдером. Серед вимог – централізоване надання сервісів для забезпечення інформаційної безпеки.

Яким чином були вирішені

Нами було підготовлено повний пакет документів: створили та узгодили проєкт; підібрали виробників, здатних реалізувати необхідні вимоги; розробили план резервування, резервного копіювання та відновлення; провели пробне підключення, впровадження та підключення перших користувачів сервісів. Під час впровадження ми проводили навчання та надавали повну підтримку в налаштуванні нових функцій та підключенні нових користувачів.

«Гнучкість, проактивність та вміння передбачати – основні характеристики цього проєкту»,

«Цей проєкт дуже добре показав себе під час перших місяців війни, надавши велику кількість сервісів замовникам, забезпечивши безперервність сервісів та захист від кіберзагроз»

З якими проблемами зіткнулись

Оскільки проєкт включає різні сервіси, які напряму взаємодіють з інфраструктурою третіх сторін, найважче було створити інструкцію, врахувавши різні типи інфраструктури та обладнання. Були розроблені унікальні інструкції адміністраторів сервісів та адміністраторів користувачів.

Стратегія подальшого

Наразі планується збільшення кількості та обсягів сервісів, що надаються, підключення більшої кількості замовників та додавання нових сервісів.