Впровадження захищеного вузла доступу до мережі Інтернет

Підбір якісного рішення з урахуванням специфіки інфраструктури

next

Які питання вирішувались

Компанія звернулась із запитом на проєктування та інтеграцію комплексного рішення, що мало забезпечити надійний захист від зовнішніх загроз та централізований захищений доступ VPN. Також замовник потребував мережевого аудиту для підбору обладнання за критеріями: пропускна здатність, специфіка роботи бізнес-додатків, тип та швидкість підключень.

Яким чином вирішились

Після проведення детального аудиту мережевої інфраструктури ми запропонували кластер міжмережевих екранів наступного покоління (NGFW), що задовольняють усі технічні потреби замовника.
Після успішного PoC компанія отримала захищений зовнішній периметр, що дало змогу інспектувати трафік, динамічно блокувати атаки, вірусні файли, C&C-атаки, фішинг. Компанія отримала систему запобігання вторгненням, можливість фільтрації трафіку за URL-категоріями, контроль файлів на наявність шкідливого коду, захищений централізований доступ VPN.

«Основним завданням було впровадження обладнання з мінімальними перериваннями у роботі сервісів. Завдяки великому досвіду впровадження аналогічних проєктів нашій команді вдалося виконати проєкт у стислі строки з урахуванням всіх потреб замовника»

«Ми вражені компетентністю та підходом команди ABCommunication, результати перевищили наші очікування»